Washer – Dryer Campomatic WD13IA Anthracite
$930.00
In stock
SKU:
40303CAM0002
Brand: Campomatic
20
People watching this product now!
Description
Dimensions: Width: 60cm Depth: 53.5cm Height: 85cm
Power consumption: 10A
Specifications
| Brand | Campomatic |
|---|---|
| Color | anthracite |
| Warranty | 1 year warranty |
| Country Of Manufacture | Turkey |
| Control | digital control |
| Design | stand alone |
| Load Type | front load |
| Washer Capacity | 13 kg washer capacity |
| Dryer Capacity | 7 kg dryer capacity |
| RPM | 1400 rpm |


Steam Oven
Refrigerator
Standard Safe



