Washer – Dryer Samsung WD14T504DBN/RQ
$1,213.00 Original price was: $1,213.00.$1,099.00Current price is: $1,099.00.
In stock
SKU:
40303SAM0013
Brand: Samsung
20
People watching this product now!
Description
Dimensions: Width: 60cm Depth: 65cm Height: 85cm
Power consumption: 10A
Specifications
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Color | grey |
| Warranty | 1 year warranty |
| Country Of Manufacture | Vietnam |
| Control | digital control |
| Design | stand alone |
| Load Type | front load |
| Washer Capacity | 14 kg washer capacity |
| Dryer Capacity | 8 kg dryer capacity |
| RPM | 1400 rpm |


Steam Oven
Refrigerator
Standard Safe



