Washer – Dryer Hisense WD3S9043BT
$705.00
In stock
SKU:
40303HIS0005
Brand: Hisense
10
People watching this product now!
Description
Dimensions: Width: 60cm Depth: 50cm Height: 85cm
Power consumption: 10A
Specifications
| Brand | Hisense |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 1 year warranty |
| Country | China |
| Control | digital control |
| Design | stand alone |
| Load Type | front load |
| Washer Capacity | 9 kg washer capacity |
| Dryer Capacity | 6 kg dryer capacity |
| RPM | 1400 rpm |

Steam Oven
Refrigerator
Standard Safe



