Washer-dryer LG F0L9DGP2S
$1,325.00
In stock
SKU:
40303LG00017
Brand: LG
14
People watching this product now!
Description
Dimensions: Width: 64cm Depth: 75cm Height: 94cm
Power consumption: 10A
Specifications
| Brand | LG |
|---|---|
| Color | stainless |
| Warranty | 1 year warranty |
| Country Of Manufacture | China |
| Control | digital control |
| Design | stand alone |
| Load Type | front load |
| Washer Capacity | 15 kg washer capacity |
| Dryer Capacity | 8 kg dryer capacity |
| RPM | 1400 rpm |


Steam Oven
Refrigerator
Standard Safe



